Ürünün kategorisi -> FAWORİ YALITIM ÜRÜNLERİ
ÜRÜN ADI
PROFİLLER
ÜRÜN KODU
Profiller
ÜRÜN AÇIKLAMA
Fawori PVC Köşe Profili ( Fileli )

Standart 2,5 m uzunluğunda PVC profildir. Bina köşeleri, pencere, kapı kenarlarının olası mekanik hasarlara karşı korunması ve sıva katında düzgünlük sağlama amacıyla kullanılır. PVC profil üzerine yapıştırılmış Donatı Filesi işçilik ve zamandan tasarruf edilmesini sağlar, işçilik hatalarını önler.

Fawori Alüminyum Köşe Profili

Standart 2,5 m uzunluğunda, paslanmaz alüminyum profildir. Bina köşeleri, pencere, kapı kenarlarının olası mekanik hasarlara karşı korunması ve sıva katında düzgünlük sağlama amacıyla kullanılır.

Fawori Su Basman Profili

Standart 2,5 m uzunluğunda, paslanmaz alüminyum profildir. 3,3 - 4,3 - 5,3 ve 6,3 cm yatak genişliği olan seçenekleri mevcuttur. Sistemin alt kenarında ve gerektiğinde yanda bitiği oluşturmak amacıyla monte edilmelidir. Taşıyıcı amacıyla değil bağlangıcın ve sistemin düzgün işlemesi için kullanılır.

Fawori PVC Fuga Profili (Fileli)

Standart 3,0 m uzunluğunda, PVC fuga profilidir. 1,6 cm derinliğinde 3 ve 5 cm genişliğinde iki farklı modelde, ısı yalıtım levhaları üzerinde uygulama sırasında açılmış olan fuga bölümlerinin geçişinde kullanılır. PVC profil üzerine yapıştırılmış Donatı Filesi işçilik ve zamandan tasarruf edilmesini sağlar, işçilik hatalarını önler.

Fawori PVC Fuga Profili

Standart 3,0 m uzunluğunda, PVC fuga profilidir. 1,6 cm derinliğinde 3 ve 5 cm genişliğinde iki farklı modelde, ısı yalıtım levhaları üzerinde uygulama sırasında açılmış olan fuga bölümlerinin geçişinde kullanılır.

Fawori Denizlik Uzatma Profili

Standart 3,0 m uzunluğunda, ısı yalıtım uygulamalarında mevcut pencere denizliklerinin yeterli olmadığı bölümlerde, bu kısımları uzatarak yalıtım detaylarının uygulanabilmesine imkan sağlayan PVC denizlik profilleridir. UV dayanımlı ve damlılıklı olan Fawori Denizlik Uzatma Profillier, 5cm ve 8cm genişlikte olmak üzere 2 ayrı modele sahiptir.
ÜRÜN DETAY
İSTEK ve TALEP FORMU
Konu
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Telefonunuz
İstekleriniz
 
Güvenlik Kodu
 
 BİZDEN HABERLER
 • İSTANBUL MERKEZ
 • Zafer Mah. Cumhuriyet Cad. Köyüm Sok.
  No: 54 Dükkan: 2    
  Yenibosna / Bahçelievler - İSTANBUL
 • T. & F. : 0212 654 76 14
 • info@filosenboya.com
 • İZMİR ŞUBE
 • İnönü Mah. 792.sok. No:12
  Bornova - İZMİR
 • T. & F. : 0232 367 00 58
internet sanatı ürün tanıtım sitesi